Rodinná dovolená s animačním programem pro děti

Vyberte si ze zimní nabídky lyžařských pobytů s dětským klubem s animačním programem v českém jazyce. Zatímco se Vaše děti budou učit lyžovat a hrát si s kamarády, vy si budete moci nerušeně užívat alpské sjezdovky, relaxovat nebo vychutnávat skvělou gastronomii. Připravili jsme pro vás nabídku hotelů s výborným rodinným zázemím a skvělými podmínkami pro zábavu vašich dětí i Váš nerušený odpočinek. Užijte si bezstarostnou alpskou dovolenou!

DĚTSKÝ (SKI)KLUB - ITÁLIE

(SKI)KLUB je dětský animační program v českém jazyce, jehož stěžejní myšlenkou je spojení zábavy dětí a výuky lyžování s odpočinkem jejich rodičů.

Destinace, kde najdete dětský klub?

 • Aprica
 • Monte Bondone
 • Pejo
 • Val di Fiemme / Obereggen

Jaký je program dětského klubu?

 • 5x týdně výuka lyžování s česky mluvícími kvalifikovanými instruktory (pondělí až pátek cca od 10.00 do 12.00 a od 13.30 do 15.30 hod.)
 • 6x týdně podvečerní a večerní zábavný program (neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku  Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald)
 • 6x týdně společná večeře dětí bez rodičů (neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku Val di Fiemme v Hotelu Relais Grünwald); neplatí ve středisku Pejo v Residenci Domina)

Kdo se může zúčastnit?

každé dítě, které je samostatné a dosáhlo minimální věkové hranice 5 a je mu maximálně 12 let, děti jsou rozřazeny do dvou skupin dle lyžařské výkonnosti

Jaké jsou 2 základní výkonností kategorie lyžařské zdatnosti dětí?

 • lyžařští začátečníci - umí na lyžích chodit, jet rovně a zastavit
 • pokročilí - umí jezdit oblouky a nečiní jim problém sjet červenou sjezdovku

Termíny ve kterých bude dětský klub probíhat (sezona 22/23)

Program Ski Funtazie klubu bude probíhat v týdenních cyklech, v obdobích uvedených v tabulce (viz níže), v závislosti na konkrétním naplnění jednotlivých termínů.

 

Středisko Ubytovací kapacita Základní stravování Skipas V období
Val di Fiemme / Obereggen Hotel Relais Grünwald **** rozšířená polopenze v ceně 05.02. - 19.03.
Pejo Hotel Domina ***/**** polopenze v ceně 04.02. - 18.02. a 25.02. - 18.03.
Pejo Residence Domina *** bez stravy v ceně 04.02. - 18.02. a 25.02. - 18.03.
Monte Bondone Hotel Alpine Mugon **** polopenze v ceně 04.02. - 18.03.
Monte Bondone Family Hotel Dolomiti Chalet*** polopenze v ceně 14.01. - 18.03.
Aprica Hotel Posta *** polopenze v ceně 04.02. - 18.02. a 25.02. - 25.03.

 

Upřesnění / další:

 • Při objednání zájezdu je nutné uvést, zda pro vaše dítě máte zájem o program Ski klubu, uvést jeho datum narození a informaci, do jaké výkonnostní kategorie (viz výše) má být dítě zařazeno.
 • Program na každý den bude uveden na informační tabuli nebo v informační knize v dané ubytovací kapacitě.
 • Ke každému programu (včetně výuky lyžování) musí být před jeho zahájením dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto.
 • Program Ski Funtazie klubu je doplňkovou službou, která se poskytuje zdarma a nijak se nedoplácí. Je k dispozici všem klientům s dětmi od 5 do 12 let, kteří se k programu při objednání zájezdu přihlásí.
 • Minimální počet účastníků na každou „lyžařskou výkonnostní skupinu“ jsou 4 děti. V případě nenaplnění minimálního počtu dětí, budou klienti nejdéle 10 dní před započetím daného pobytového týdne o této skutečnosti informováni. Pokud není program Ski Funtazie klubu realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.
Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:

osobní návštěvy pouze na základě předchozí dohody.

září - březen:

po - st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 18:00   

mimo otevírací dobu dle dohody

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo