Doprava k zájezdům

Doprava se uskutečňuje luxusními autobusy splňujícími požadavky pro mezinárodní dopravu pro státy EU, s občerstvením, lednicí, videem a WC... Odjezdy jsou zpravidla 1 den před uvedeným dnem nástupu pobytu, převážně pátek večer (dle typu střediska) z Prahy. Odjezd ze středisek převážně s návratem do Prahy následující den po ukončení pobytu. Základní odjezdové místo je Praha. Vzhledem k objemu zavazadlového prostoru a přísným předpisům povolené váhy náprav u autobusů je počet a velikost zavazadel omezena.

Pojištění

Uzavření pojištění přes CK.

Rodinná dovolená s animačním programem pro děti

Vyberte si ze zimní nabídky lyžařských pobytů s dětským klubem s animačním programem v českém jazyce. Zatímco se Vaše děti budou učit lyžovat a hrát si s kamarády, vy si budete moci nerušeně užívat alpské sjezdovky, relaxovat nebo vychutnávat skvělou gastronomii. Připravili jsme pro vás nabídku hotelů s výborným rodinným zázemím a skvělými podmínkami pro zábavu vašich dětí i Váš nerušený odpočinek. Užijte si bezstarostnou alpskou dovolenou!

Lyžařský instruktor zdarma

Velmi úspěšnou novinkou zimní sezóny 2015/2016 byla služba lyžařské či snowboardové školy, poskytovaná klientům CK TALPA zcela zdarma, resp. bez jakéhokoli příplatku k běžné ceně zvoleného lyžařského zájezdu. I letos se proto bude jednat o služby profesionálních zahraničních, resp. českých instruktorů prestižních lyžařských či snowboardových škol ve vybraných italských střediscích, a to v Aprice (zde pouze lyžování, ale zato i včetně dětí od 6 let), na Paganelle a v Peju.

Zapůjčení lyžařského vybavení

Objednejte si zapůjčení lyžařského a snowboardového vybavení v ČR a vyzvedněte si jej až ve středisku!

  • výhodnější cena oproti půjčení ve středisku
  • pohodlnější cestování
  • půjčovny ve vybraných italských* střediscích
  • objednání při rezervaci zájezdu
  • v nabídce snadno ovladatelné lyže a snowboardy, spolehlivé i na tvrdém sněhu, pro začátečníky až středně pokročilé lyžaře a snowboardisty
  • ve středisku pak za příplatek možnost půjčení vybavení i pro ty nejnáročnější

Služby delegáta cestovní kanceláře

Nabídka delegátských služeb v rámci zájezdů pořádaných CK Talpa.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:

osobní návštěvy pouze na základě předchozí dohody.

září - březen:

po - st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 18:00   

mimo otevírací dobu dle dohody

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo