Residence Plein Soleil

StřediskoMéribel- Mottaret
Vzdálenost od lyžování0 m
Služby Wifi Parking Restaurace
StravováníBez stravy

Komfortní nově zrekonstruovaná residence s výjimečnou polohou přímo na sjezdovce v Mottaretu - příjezd i odjezd z lyžárny na lyžích, 100m od lanovky a centra střediska, s výhlededy na Mt Vallon a celé údolí. Nejlepší umístění vzhledem k poznání ostatních středisek 3 Vallées - Courchevel, Les Menuires i Val Thorens. Především v lednových a březnových termínech příznivý poměr kvality ubytování, lyžování a ceny.

Služby

Recepce,  WIFI zdarma v re cepci, společenská místnost, restaurace, úschovna zavazadel, povlečení*, biliár, úschovna lyží a bot, veřejné parkoviště, veřejné garáže* (cca 500 m).

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze, snídaní nebo večeří (Hotel Mottaret).

Vybavení

komfortní, prostorné, rekonstruované apartmány s vybavenou kuchyní s kombinovanou nebo klasickou troubou a myčkou, obývací pokoj s TV, telefon, sociální zařízení, balkon.

Typy ubytování

 • ST 3:

  studio pro 3 os., 27 m2, obývací pokoj s 3 lůžky nebo se 2 lůžky a kabina s palandou, kuchyň, koupelna a WC, balkon

 • AP 4:

  apartmán pro 4 os., 33 m2, obývací pokoj s 2 lůžky, ložnice s 2 lůžky, kuchyň s myčkou, koupelna, odd. WC, balkon

 • AP 5:

  apartmán pro 5 os., 40 m2, obývací pokoj se spaním pro 3 os., ložnice s 2 lůžky nebo dvoulůžkem, kuchyň s myčkou, koupelna, odd. WC, balkon sev.

 • AP 5*:

  apartmán pro 5 os., 40 m2, obývací pokoj se spaním pro 3 os., ložnice s 2 lůžky nebo dvoulůžkem, kuchyň s myčkou, koupelna, odd. WC, balkon jih

 • AP 6:

  apartmán pro 6 os., 40 - 45 m2, obývací pokoj s 2 lůžky, ložnice s 2 lůžky a s mezaninem se spaním pro 2 os., kuchyň s myčkou, koupelna, WC, balkon

 • AP 7:

  apartmán pro 7 os., 70 m2, obývací pokoj se spaním pro 1 os., 2 ložnice s 2 lůžky, kabina se spaním pro 2 os. (může být i palanda), kuchyň s myčkou, koupelna, WC, balkon

Doplatky a slevy ke skipasům:

Věkové kategorie:

dítě 5 - 12 let vč., senior 65 - 74 let vč., D - dítě do 5 let, veteran - senior nad 75 let.

Platnost skipasůTROIS VALLÉES (3V) – platí na celou oblast Trois Vallées (Val Thorens, Les Menuires, Mottaret-Méribel, Courchevel), celkem 600 km sjezdovek.

Slevy a příplatky v rámci skipasů se vzájemně nesčítají, vždy jsou vztaženy k základním cenám pro dospělého v rámci ceníků jednotlivých ubytovacích kapacit.

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

duben - srpen:

osobní návštěvy pouze na základě předchozí dohody.

září - březen:

po - st: 10:00 - 17:00
čt: 10:00 - 18:00   

mimo otevírací dobu dle dohody

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo