Říční plavby | CK Talpa

vlajka Francie

  • 10% SLEVY PRO RODINY (5% :pokud je na palubě dítě mladší 16 let, 10% : 2 děti  mladší 16 let)
  • 10% SLEVY PRO PÁRY (jeden pár na lodi/ krátké i dlouhé pobyty/C900/1000/1010)
  • 10% SLEVY PRO FLOTILU (5% 2 lodi, 7% 3 lodi, 10% 4 lodi a více )

 

KAPITÁNEM BEZ ZKOUŠEK A PŘEDCHOZÍCH ZKUŠENOSTÍ

Chcete zažít akční rodinnou dovolenou a splnit sny nejen vašich dětí? Nebo toužíte oslnit partnera a zažít neopakovatelnou romantiku či strávit pohodovou dovolenou v kruhu svých přátel?

Staňte se kapitánem lodi a sami rozhodněte, kam se svou posádkou zamíříte. Ochutnejte netradiční dovolenou a vydejte se na cestu v pohodlí obytné lodi. A to vše bez předchozích zkušeností a kapitánských zkoušek!!

V dnešní době, kdy jsme zvyklí cestovat letecky či po rychlostních komunikacích, je plavba po řece něčím zcela neobvyklým. Průměrná rychlost, kterou plujete je 6km v hodině. Při takovém tempu máte jedinečnou příležitost vnořit se do klidné harmonie přírody, nechat se unášet zvukem její neustále se měnící písně a být rušeni pouze občasnými kolem plujícími plavidly. Tuto zcela dobrovolnou izolaci můžete kdykoliv přerušit a vrátit se zpět do civilizace. Říční turistika se velmi vhodně kombinuje s návštěvami památek, oblastních svátků či slavností a všemi možnými druhy letních sportů: projížďkou na kole, vycházkami po přírodě, plaváním nebo jezdectvím a golfem pro náročnější. Program vaší plavby a četnost zastávek záleží pouze na vás. Vaše loď bude klidným a přesto dobrodružným zázemím vašeho výletu. 

Při výběru dovolené na lodi, která se na několik dní stane vaším druhým domovem, postupujte pečlivě. Nejprve si zvolte oblast, kterou byste rádi procestovali a dobu, kterou máte pro dovolenou vyhrazenou. Jedním z nejdůležitějších kritérií je samozřejmě počet lůžek a kajut. Vynasnažíme se splnit veškeré vaše požadavky a společně s Vámi najít tu správnou destinaci a vyhovující loď. Plavby jsou možné jak jednosměrné, tak s návratem do výchozího přístavu. Můžete si zvolit krátkodobé (i víkendové) plavby či dlouhodobé až třítýdenní výpravy.

Obecnou poptávku můžete provést zde. Pokud si nevíte rady s výběrem, rádi Vám poradíme.

Pomuzeme s vyberem
Nemáte jasnou představu?
Pomůžeme s výběrem Vaší dovolené

Připravujeme

Talpa logo

CK Talpa spol s.r.o.

Zapova 14
150 00 Praha 5

Otevírací doba

ZAVŘENO

Ačcka
Dotazy a objednávky
257 310 901
Nebo emailem
info@talpa.cz

Máte dotaz?

Talpa logo